Username:  
Password:     
Register Help Member List Calendar View New Posts View Today's Posts Search

Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سئو تضمینی چیست؟
Author Message
sb2012 Offline
NewbiePosts: 1
Joined: 2019 Oct
Reputation: 0
Post: #1
سئو تضمینی چیست؟

ویکی دمی با سالها تجربه در زمینه سئو و با دارا بودن تیم متخصص در این حوزه، سئو تضمینی با ضمانت بازگشت وجه برای شما عزیزان قرار داده است. یعنی در صورت عدم رضایت شما در نتیجه، شما میتوانید تمامی مبلغی که برای قرار داد سئو خود پرداخت کرده اید را با پس بگیرید.

این روزها خیلی از افراد به دنبال خدمات سئو تضمینی هستند، اما اینکه تا چه اندازه این کار واقعی است و می توان به آن اعتماد کرد، مبحثی است که امروز می خواهیم آن را بررسی کنیم. ابتدا توضیح می دهیم که سئو تضمینی چیست و تا چه میزان می توان به کلمه “تضمینی” اعتماد کرد. آیا واقعا کسی می‌تواند رتبه اول گوگل را به ما تضمین دهد یا خیر؟

برای بسیاری از کارفرما ها و کسانی که به خدمات سئو نیازمند هستند، سئو تضمینی اهمیت بسیار بالایی دارد. به علت تجربه های بد بسیاری از کارفرمایان از خدمات سئو و شنیدن این تجربه از اطرافیان، باعث می‌شود که حساسیت ها در مورد فعالیت های سئو بیشتر شود و برای کارفرما انتظار سئو تضمینی به وجود بیاد.
هیچ فاکتور خاصی وجود ندارد که باعث شود شما به صورت تضمینی و قطعی در رتبه اول گوگل قرار بگیرید.

حتی حرفه ای ترین متخصص های دنیا نیز در وبلاگ های خود به صورت واضح به این مورد اشاره کرده اند، که هیچ تضمینی برای این رتبه وجود ندارد. اما در شرایط خاص بعضی از سئوکار ها بنا به تجربه‌ی بالایی که دارند، ریسک همچین تضمینی را قبول می کنند اما شرایط خاصی که در پایین به این مورد اشاره می کنیم.

گوگل طبق اعلام رسمی خود در بلاگ مورد تایید خود اعلام کرده که به هیچ عنوان با هیچ سایت و یا سازمانی همکاری نمی کند. شرایط رقابت برای تمامی سایت ها یکسان هست و هر سایتی که تجربه کاربری (ux) بهتری را ایجاد کنه از نظر گوگل، ارزش بالاتری خواهد داشت و رتبه های بالاتری به دست خواهد آورد.

حتی اگر بهترین سئو کار دنیا هم باشید، نمی توانید چنین تضمینی بدهید. زیرا رتبه بندی نتایج گوگل، به فاکتور های خیلی زیادی وابسته است و حتی پیش آمده که گوگل، یک سایت جدید را بالاتر از سایت های ۱۰ ساله قرار داده و به صورت واضح نمی توان دلیل آن را درک کرد. اما این مورد مشهود بود که آن سایت واقعا تجربه کاربری عالی ایجاد کرده بود و مخاطبانش را بسیار راضی نگه داشته بود.
برای گرفتن مشاوره سئو می‌توانید با این شماره تماس حاصل فرمایید: 09128909248

مشاوره سئو
source: https://wikidemy.ir/guaranteed-seo/
2019-10-21 12:10 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply